Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Командир відділення 24ОШБ "Айдар" Станіслав Бунятов наголосив, що джерела, які стверджують, що бійці ЗСУ здалися в полон на Курщині , неперевірені - за його словами, "військові билися до останнього". Про це Бунятов написав у Телеграм.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Х***ві у вас джерела, раз вам таку х**ню на блюдо зригнули. Хлопці були в тилу, стався прорив, п**ари зайшли в їх лісосмугу з двох сторін, ніхто з пілотів добровільно не здався, пацани їб****ися до останнього! Якби вони могли відійти то відійшли б. Загинули дуже гідні бійці! Перш ніж таку х**ню публікувати, спочатку зʼясуйте у своїх джерел, чи точна це інформація", - написав Бунятов.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поблизу населеного пункту Зелений Шлях у Курській області РФ росіяни стратили дев’ятьох українських військових, які здавалися в полон.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту