У 110-ій бригаді назвали імена п’ятьох українських військовополонених, розстріляних окупантами

У 110-ій окремій механізованій бригаді імені генерал-хорунжого Марка Безручка назвали імена п’ятьох українських військовополонених, розстріляних окупантами. Про шостого бійця інформація поки не підтверджена. Про це йдеться в повідомленні бригади у Фейсбук 19 лютого.

"На оприлюдненому ворогом відео із захопленої позиції “Зеніт” родичі опізнали Георгія Павлова, Андрія Дубницького, Івана Житника – загиблими. За нашими даними, ворог також розстріляв Олександра Зінчука та Миколу Савосіка. Про шостого бійця інформація поки не підтверджена, скоріше за все він був з приданого підрозділу", - йдеться у повідомленні.

У 110-ій бригаді підкреслюють, що "ЗС РФ – терористи і воєнні злочинці, які розстріляли беззбройних поранених". 

"Відповідні органи проведуть розслідування і встановлять правду за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 ККУ)", - зазначають у бригаді.

Також у 110-ій бригаді висловили співчуття родинам полеглих воїнів.

"Наші війська тримають оборону далі, ворог не припиняє спроб подальшого наступу. Війна жорстока, ми виборюємо свободу високою ціною", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у 110 ОМБ заявили, що окупанти обіцяли евакуювати українських поранених з Авдіївки, а замість цього розстріляли

Як повідомлялося, омбудсман Лубінець розповів про розстріл 6 полонених оборонців механізованої бригади ЗСУ у Авдіївці.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
12.04.2026
17:47

Дванадцять втрачених років, або «Ми все про…» Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знову працювали в режимі «свята, яке завжди з тобою». Цього разу «ДНР» і «ЛНР» відзначали чергову річницю «проголошення» фейкових «народних республік». Завдання у місцевих пропагандистів одне — переконувати...
Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Всі статті