Тимчасово скорочено подачу води на Краматорськ, Слов’янськ, Дружківку та Костянтинівку - ОВА

Подачу води на Краматорськ, Слов’янськ, Дружківку та Костянтинівку тимчасово скорочено через ремонтні роботи на магістральному водогоні, які розпочались 4 березня. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм. 

"У зв'язку з ремонтними роботами на магістральному водогоні, скорочено подачу води на Краматорськ, Слов’янськ, Дружківку та Костянтинівку", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що роботи розпочали 4 березня об 11:30 й планують закінчити до кінця доби 5 березня.

Раніше повідомлялось, що триває евакуація цивільних мешканців Донеччини до Житомирщини, у зв'язку з чим опубліковано новий графік руху спецпоїздів

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті