"Тут завжди живуть люди": в Сєвєродонецьку в сильно пошкодженій дев'ятиповерхівці обвалився під'їзд

В окупованому Сєвєродонецьку в сильно пошкодженій дев'ятиповерхівці, де продовжують жити люди, обвалився під'їзд. Про це повідомив Телеграм-канал "Северодонецк Times" 7 грудня.

"У сильно пошкодженому через обстріли російських окупантів будинку по вулиці Вілєсова, 43 продовжують жити люди. Нещодавно там обвалився перший під'їзд", - сказано в повідомленні.

На відео показано побут людей, які продовжують жити в цьому будинку.

Фото будинку до й після обвалу розмістив Телеграм-канал "Kitsune / Сєвєродонецьк"

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що в окупованому Рубіжному Луганської області повністю відсутнє вуличне освітлення.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті