Туреччина за вісім місяців подвоїла імпорт російської нафти

У 2022 році Туреччина подвоїла імпорт російської нафти. Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані Refinitiv Eikon, пише "Економічна правда" 22 серпня.

"Туреччина у 2022 році подвоїла імпорт російської нафти, оскільки москва й Анкара налаштовані на ширшу співпрацю в бізнесі, особливо в торгівлі енергоносіями на тлі західних санкцій проти РФ", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що торгівля між Туреччиною та РФ процвітає з весни, оскільки турецькі компанії, яким не заборонено співпрацювати з російськими колегами, заповнюють порожнечу, утворену бізнесом з ЄС, який залишив росію після її вторгнення в Україну.

Уточнюється, що Туреччина збільшила імпорт нафти з росії, включаючи сорти Urals і Siberian Light, до понад 200 000 барелів на день цього року порівняно з лише 98 тис барелів на день за той самий період 2021 року, свідчать дані Refinitiv.

Як сказано в повідомленні, Туреччина не ввела санкцій проти росії через її дії в Україні, заявивши, що вона залишається залежною від російських енергоносіїв.

Раніше повідомлялось, що Афганістан готовий купити російську нафту в обмін на родзинки та лікарські трави.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Всі статті