Туреччина збирається продовжити на рік "зернову угоду"

Туреччина запропонує продовжити зернову угоду на рік, у якій Анкара виступає посередником разом із ООН. Про це повідомляє ВВС із посиланням на заяву міністра оборони Туреччини Хулусі Акара 7 листопада.

"Україна дала гарантії росії про невикористання гуманітарного коридору у військових цілях через Туреччину. Ми запропонуємо продовжити угоду ще на один рік", - сказав міністр.

Дія угоди про розблокування українських портів, укладеної у Стамбулі у липні, спливає 19 листопада.

Раніше росія погодилася відновити роботу "зернового коридору" через чотири дні після оголошення про припинення угоди. Незважаючи на заяви москви, судна з продовольством продовжували використовувати коридор у Чорному морі.

Як повідомлялося раніше, Туреччина так і не пропустила російські військові кораблі в Чорне море.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті