Туреччина збирається продовжити на рік "зернову угоду"

Туреччина запропонує продовжити зернову угоду на рік, у якій Анкара виступає посередником разом із ООН. Про це повідомляє ВВС із посиланням на заяву міністра оборони Туреччини Хулусі Акара 7 листопада.

"Україна дала гарантії росії про невикористання гуманітарного коридору у військових цілях через Туреччину. Ми запропонуємо продовжити угоду ще на один рік", - сказав міністр.

Дія угоди про розблокування українських портів, укладеної у Стамбулі у липні, спливає 19 листопада.

Раніше росія погодилася відновити роботу "зернового коридору" через чотири дні після оголошення про припинення угоди. Незважаючи на заяви москви, судна з продовольством продовжували використовувати коридор у Чорному морі.

Як повідомлялося раніше, Туреччина так і не пропустила російські військові кораблі в Чорне море.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті