Туреччина передала США пропозицію про переговори росії та Заходу - ЗМІ

Туреччина хоче організувати переговори між країнами Заходу та росією. Анкара вже передала відповідну пропозицію Вашингтону. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на турецьку газету Milliyet.

"Туреччина планує посадити за один стіл із росією чотири основні західні країни - США, Францію, Німеччину та Велику Британію. Цей план ще не був доведений до відома всіх західних столиць, але він був переданий США важливими та приватними каналами", - йдеться у матеріалі видання.

Вашингтон, у свою чергу, нібито позитивно прокоментував такий крок.

"Анкара також поважає волю України і завжди використовувала відкриті канали, щоб пояснити, що війна має повернутися до миру без застосування тактичної ядерної зброї", - зазначається у статті.

Нагадаємо, 6 жовня у Празі лідери 44 країн обговорюють "новий порядок без росії".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті