Цирку в Донецьку вистачає не всім: ватажок «ДНР» доручив терміново боротися з чергами за квитками на вистави

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін доручив так званому «міністерству культури республіки» розв'язати проблему з чергами на купівлю квитків у Донецький цирк «Космос». Про це сьогодні, 9 грудня, він заявив на нараді з представниками «уряду і муніципалітетів» регіону, - пишуть місцеві пропагандисти.

«Поступово мирне життя в республіці налагоджується, нещодавно у нас відкрився цирк, який не працював довгий час. Але через наплив охочих відвідати вистави з'явилися черги. Люди змушені довго стояти на вулиці на холоді, що, природно, викликає їхнє невдоволення», - цитується Пушилін.

У зв'язку з цим, він доручив «мінкульту» регіону збільшити кількість працюючих кас і почати онлайн-продаж квитків для мінімізації утворення черг на вході.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті