Ця агресія для РФ закінчиться повним спектром відповідальності – Зеленський

Ордер на арешт путіна показує, що вторгнення в Україну закінчиться для росії повною відповідальністю за скоєне. Про це 19 березня у вечірньому відеозверненні заявив Володимир Зеленський.

"Цей тиждень, що минає, нарешті приніс справді вагомий міжнародно-правовий результат для України, для справедливості. Момент, після якого стає безперечним, що завершенням цієї агресії для Росії буде повний спектр її відповідальності", - сказав глава держави.

Ордер на арешт російського диктатора путіна, виданого Міжнародним кримінальним судом, за словами президента, є вагомим міжнародно-правовим результатом для України.

Нагадаємо, раніше міністр юстиції ФРН заявив, що його країна заарештує путіна, якщо він приїде до країни.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті