"Цього категорично не можна допустити". Подоляк відповів Лукашенку

В Офісі Президента України відреагували на пропозицію білоруського диктатора Лукашенка щодо припинення вогню в Україні. Про це повідомляє телеграм-канал FREEДОМ.

"Ще раз за пунктами. Будь-яке припинення вогню означатиме право Росії залишитися на окупованих територіях. Цього категорично не можна допустити", - написав радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк у Twitter.

"Україна має право переміщати на своїй території війська та техніку так, як вважає за потрібне. Дивні "миротворці" виглядають комічно", - додав Подоляк.

Як повідомлялося, сьогодні Лукашенко виступив із чотиригодинним зверненням до нації, в якому серед іншого запропонував перемир'я в Україні без права переміщення угруповань військ та перекидання зброї та техніки.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті