"Цього категорично не можна допустити". Подоляк відповів Лукашенку

В Офісі Президента України відреагували на пропозицію білоруського диктатора Лукашенка щодо припинення вогню в Україні. Про це повідомляє телеграм-канал FREEДОМ.

"Ще раз за пунктами. Будь-яке припинення вогню означатиме право Росії залишитися на окупованих територіях. Цього категорично не можна допустити", - написав радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк у Twitter.

"Україна має право переміщати на своїй території війська та техніку так, як вважає за потрібне. Дивні "миротворці" виглядають комічно", - додав Подоляк.

Як повідомлялося, сьогодні Лукашенко виступив із чотиригодинним зверненням до нації, в якому серед іншого запропонував перемир'я в Україні без права переміщення угруповань військ та перекидання зброї та техніки.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті