"Цього буде більше" - віцепрем'єр Федоров про атаку безпілотників на Москву і Крим

Віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у себе в Телеграм-каналі обіцяє, що "цього буде більше", коментуючт ночні удари безпілотників на Москву та Крим.

"Сьогодні вночі безпілотники атакували столицю орків та Крим. РЕБ та ПВО все менш здатні захищати небо окупантів. Щоб там не відбувалося, але цього буде більше", - написав Федоров.

Як повідомлялося, по центру Москви вдарили два безпілотники. Міноборони РФ заявило, що "присікло терористичну атаку київського режиму".  

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті