Ціна "СВО": влада "ДНР" визнала, що внаслідок "визвольного походу" російської армії загинуло понад 4,8 тисячі мирних жителів

За час проведення так званої "СВО" на Донеччині загинуло більше мирних жителів, ніж за 8 років "українського геноциду". Це випливає із заяви фейкового "представництва ДНР у СЦКК".

Влада "ДНР" визнала, що внаслідок "визвольного походу" російської армії загинуло понад 4,8 тисячі мирних жителів і 5906 дістали поранення. 

До цієї скорботної статистики не увійшли десятки тисяч загиблих жителів Маріуполя, Волновахи та інших населених пунктів, які ЗС РФ під час "визволення" нещадно обстрілювали й бомбили. 

Водночас самі окупанти визнають, що за 8 років АТО/ООС, до 24 лютого 2022 року, на непідконтрольній частині Донеччини загинуло всього 600 цивільних осіб.

2021 року, за даними ООН, на всьому Донбасі, включно з підконтрольними законній владі України територіями, загинуло 25 мирних жителів. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті