Це історичний момент: Зеленський заявив про підписання Україною та Фінляндією безпекової угоди

Президенти України та Фінляндії Володимир Зеленський та Олександр Стубб підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку між країнами. Про це повідомляє Офіс президента України 3 квітня.

"Це честь для України – перший візит саме в нашу державу нового Президента Фінляндії, і вперше в такому форматі, разом з паном спікером парламенту Фінляндії. Ми дуже цінуємо це – історичний момент і для України, і для Фінляндії. Сьогодні ми підписали двосторонню безпекову угоду, Україна – Фінляндія. Це комплексний документ, системний, який закріплює співпрацю на 10 років в усіх принципово важливих сферах. Я вдячний за гарантії продовження військової та фінансової підтримки Фінляндією нашої держави. Вже станом на зараз ми отримали 400 мільйонів євро військової допомоги – це за цей рік. І ця сума суттєво зросте до кінця цього року завдяки ще щонайменше двом пакетам допомоги", - зазначив Зеленський.

За його словами, також обговорювалися питання  ППО для України, про захист українців від ракет і дронів російських терористів. Зеленський подякував за новий оборонний пакет Фінляндії для України, який ми отримали зараз.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті