"Це бійня для росіян". Генерал Міллі назвав кількість "вагнерівців", які воюють у Бахмуті

На околицях Бахмута Донецької області воюють близько шести тисяч найманців "Вагнера" і до 30 тисяч "рекрутів" цієї так званої "ПВК". Про це 30 березня повідомляє CNN із посиланням на голову об'єднаного комітету начальників штабів США генерала Марка Міллі.

"Зараз "вагнерівці" ведуть бойові дії переважно в Бахмуті. Там близько 6 тисяч або близько того справжніх найманців і, можливо, ще 20 або 30 тисяч рекрутів, яких вони набирають, багато хто з яких вийшов із в'язниць", - заявив генерал.

Причому в боях за Бахмут ці сили зазнають величезних втрат, унаслідок чого місто стало для них м'ясорубкою.

"Українці ведуть дуже ефективну оборону, яка, як доведено, дуже дорого обходиться росіянам. Приблизно за останні 20-21 день росіяни не досягли жодного прогресу в Бахмуті та навколо нього. Тому це бійня для росіян. Вони отримують удари в районі Бахмута, і українці воюють дуже, дуже добре", - наголосив Міллі.

Нагадаємо, раніше в ISW також повідомили, що росіянам вдалося частково просунутися в Бахмуті.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті