Тридцять три нещастя: у російському Підмосков'ї жителі залишаються без тепла 5 день у 20-градусний мороз

У росії жителі підмосковного Климовська п'ятий день залишаються без тепла в 20-градусний мороз, - повідомляє The Moscow Times.

"У Климовську - мікрорайоні підмосковного Подольська, де сталася аварія в котельні та зникло опалення, жителі шести будинків залишаються без тепла п'ятий день поспіль. Станом на 8 січня триває підключення будинків, написав у своєму телеграм-каналі губернатор Підмосков'я Андрій Воробйов. Ще три будинки будуть готові до підключення тепла "найближчим часом", пообіцяв губернатор", - повідомило видання.

До цього губернатор заявляв, що тепло повернеться у квартири 5 січня. "Робота ускладнилася замерзанням траси на деяких ділянках, тому в таких місцях довелося її демонтувати і прокладати заново", - пояснив труднощі відновлювальних робіт Воробйов. Він додав, що також стався розрив трубопроводу.

Видання нагадало, що жителі Климовська залишилися без опалення в будинках після того, як 4 січня в підмосковному Подольську прорвало теплотрасу. Цього дня в місті були 24-градусні морози. Без тепла залишилися майже 20 тис. осіб. При цьому температура повітря у квартирах опускалася до 8-19 градусів тепла, писав телеграм-канал Baza. Причиною аварії став гідравлічний удар у котлі на Климовському патронному заводі. Влада як причину події назвала "різке зростання споживання".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Всі статті