Три райони Москви залишилися без електрики та опалення у 25-градусний мороз

Через пожежу на підстанції три райони Москви залишилися без електрики та опалення в 25-градусний мороз. Про це повідомляють росЗМІ 4 січня.

"Сьогодні вранці сталася пожежа на підстанції на Високовольтному проїзді в Москві. Після цього жителі найближчих районів Бібірево, Алтуф'єво і Відрадне почали писати про відключення електрики, опалення та води. На вулиці зараз 25 градусів морозу", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, під Москвою зарізали батька прес-секретаря Московського патріархату. Вбивцею виявився російський дезертир.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті