Трьох псевдопосадовців незаконних "органів влади ЛНР" оголошено в розшук, їх судитимуть за колабораціонізм

Трьох псевдопосадовців незаконних "органів влади" на Луганщині судитимуть за колабораціонізм. Про це повідомили на сайті Офісу генпрокурора України 7 листопада.

"Прокурори Сватівської та Старобільської окружних прокуратур Луганської області направили до суду обвинувальні акти стосовно трьох осіб за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України)", – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що навесні 2022 року мешканці Луганщини добровільно почали співпрацювати з окупантами, сприяти їхній загарбницькій діяльності та легалізації окупаційного режиму держави-агресора.

Уточнюється, що очільницею так званого "відділу агропромислового розвитку адміністрації Новопсковського району ЛНР" стала колишня чиновниця, яка обіймала в органах державної влади керівну посаду у сфері управління АПК. Вона займається перепідпорядкуванням сільгосппідприємств району окупаційній владі та організацією сплати податків до бюджету так званої "ЛНР".

Погодилася служити ворогу і колишня держслужбовиця, яка працювала в службі у справах дітей у Сватовому. Її призначено на посаду начальника так званого "відділу з питань державної цивільної служби та кадрів адміністрації Сватівського району ЛНР".

Зазначається, що колишній директор "Центру з надання соціальних послуг" Троїцької селищної ради став директором "Троїцького комплексного центру соціального обслуговування населення (надання послуг)".

"Псевдопосадовці забезпечують роботу підрозділів окупаційних "органів влади" відповідно до "законодавства ЛНР", – пише відомство. – Обвинувачені перебуватимуть у розшуку до моменту затримання. Усім заочно обрано судом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою".

Раніше повідомлялось, що суд відправив "топ-чиновницю" окупаційного "міністерства" Криму за ґрати на 12 років.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті