Трьох псевдопосадовців незаконних "органів влади ЛНР" оголошено в розшук, їх судитимуть за колабораціонізм

Трьох псевдопосадовців незаконних "органів влади" на Луганщині судитимуть за колабораціонізм. Про це повідомили на сайті Офісу генпрокурора України 7 листопада.

"Прокурори Сватівської та Старобільської окружних прокуратур Луганської області направили до суду обвинувальні акти стосовно трьох осіб за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України)", – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що навесні 2022 року мешканці Луганщини добровільно почали співпрацювати з окупантами, сприяти їхній загарбницькій діяльності та легалізації окупаційного режиму держави-агресора.

Уточнюється, що очільницею так званого "відділу агропромислового розвитку адміністрації Новопсковського району ЛНР" стала колишня чиновниця, яка обіймала в органах державної влади керівну посаду у сфері управління АПК. Вона займається перепідпорядкуванням сільгосппідприємств району окупаційній владі та організацією сплати податків до бюджету так званої "ЛНР".

Погодилася служити ворогу і колишня держслужбовиця, яка працювала в службі у справах дітей у Сватовому. Її призначено на посаду начальника так званого "відділу з питань державної цивільної служби та кадрів адміністрації Сватівського району ЛНР".

Зазначається, що колишній директор "Центру з надання соціальних послуг" Троїцької селищної ради став директором "Троїцького комплексного центру соціального обслуговування населення (надання послуг)".

"Псевдопосадовці забезпечують роботу підрозділів окупаційних "органів влади" відповідно до "законодавства ЛНР", – пише відомство. – Обвинувачені перебуватимуть у розшуку до моменту затримання. Усім заочно обрано судом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою".

Раніше повідомлялось, що суд відправив "топ-чиновницю" окупаційного "міністерства" Криму за ґрати на 12 років.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті