Три години пекельного бою: як шість прикордонників Луганського загону утримували позиції у Бахмуті

В Бахмуті прикордонники Луганського загону протягом трьох годин тримали позиції та відбивали атаки російських окупантів. Про це повідомила ДПСУ 11 квітня.

"Бахмут. Три години пекельного бою з переважаючими силами ворога. Шестеро прикордонників Луганського загону протягом трьох годин тримали позиції та відбивали атаки противника", - йдеться у повідомленні.

Зазаначається, що через небезпеку повного оточення прибуло підкріплення: група вогневої підтримки.

"Завдяки вмілому використанню гранатометів та стрілецької зброї наступ окупантів відбили, а поранених евакуювали до безпечної зони", - розповіли у ДПСУ.

Як повідомлялося, російські окупанти в околицях Бахмута перейшли до "сирійської" тактики випаленої землі, знищуючи будинки і позиції.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті