Троє людей загинуло та 14 поранено внаслідок обстрілів рашистами Херсонщини

За минулу добу, 15 січня, російські загарбники 90 разів атакували Херсонщину. В результаті 3 особи загинули, ще 14 мешканців отримали поранення різного ступеня тяжкості, - повідомив у Телеграм голова ОВА Ярослав Янушевич.

"Мирні населені пункти області потерпали від обстрілів з артилерії, РСЗВ, мінометів та танків. Херсон росіяни обстріляли 21 раз – атакували житлові квартали міста. Ворог цілеспрямовано ударив по будівлі Червоного Хреста, міській лікарні, центру реабілітації дітей з інвалідністю, суднобудівному заводу, обʼєкту критичної інфраструктури та житлових будинках", - повідомив Янушевич. 

Як повідомлялося, рашисти обстріляли Херсон, горить п'ятиповерхівка.     

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті