Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«Рішення про створення буферної зони може прийматися тільки на найвищому політичному рівні або народом України», - так прокоментував радник президента з комунікацій Дмитро Литвин інформацію газети Le Monde про те, що Київ погодився на створення на Донбасі демілітаризованої буферної зони.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Михайло Подоляк (на його слова посилається видання - "ОстроВ") їм сказав в цілому те, що обговорювати можна різні речі, але питання завжди в деталях, як це може працювати. Погодилася Україна чи не погодилася – може вирішуватися тільки на вищому політичному рівні або народом України, вчора президент про це сказав журналістам«, – цитує "Інтерфакс-Україна" представника Офісу Президента.
За словами Литвина, журналісти при перекладі неправильно інтерпретували позицію Києва.
Як повідомлялося, Le Monde з посиланням на радника глави ОП Михайла Подоляка написала, що Україна нібито погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі, проте Київ вважає, що обидві армії повинні відступити для забезпечення безпечної буферної зони.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту