Троє росіян загинули через вибух гранати під Воронежем

Троє людей загинули через вибух гранати у дворі будинку під Воронежем у РФ. Про це повідомили росЗМІ 16 вересня.

"Трагедія трапилася на території приватного будинку в місті Розсош. За даними "Бази", у ньому жило п'ятеро чоловіків - троє з них вийшли на подвір'я, де й пролунав вибух. Врятувати постраждалих уже не вдалося, - сказано в повідомленні. - Що саме сталося, поки що незрозуміло. Але, за попередньою інформацією, вибух стався випадково - через недбале поводження з боєприпасом".

Український активіст Сергій Стерненко у своєму Телеграм-каналі написав таке: "У Воронежі "визволитель" підірвав гранату і вбив трьох кацапів".

Раніше повідомлялося, що в Петербурзі згорів торговий центр.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті