Троє поранених, понад 60 руйнувань: російські війська здійснили за добу майже 2500 обстрілів Донеччини

Російські війська здійснили за добу 2497 обстрілів по лінії фронту та житловому сектору Донеччини. В результаті є троє поранених та понад 60 руйнувань. Про це 17 вересня повідомляє поліція регіону.

Зазначається, що ворог зосередив вогонь на 7 населених пунктах.

Пошкоджено 61 цивільний об’єкт - 51 житловий будинок, підприємства, адмінбудівлі, заклад освіти, критичну інфраструктуру.

Покровськ росіяни обстріляли дронами й артилерією – поранили трьох цивільних осіб, пошкодили  дві адмінбудівлі.

По Кураховому окупанти вдарили керованими авіабомбами та артилерією – руйнувань зазнали 20 приватних осель, багатоквартирний будинок, об’єкт критичної інфраструктури.

На Мирноград росія скинула дві керовані авіабомби «ФАБ-250» з модулем УМПК – пошкоджено три приватних будинки, два підприємства.

Лиман зазнав удару бомбою «ФАБ-500» з модулем УМПК – пошкоджено заклад освіти, адмінбудівлю, підприємство.

Внаслідок обстрілу Костянтинівки авіабомбою «ФАБ-250» з модулем УМПК постраждали багатоквартирний і приватний будинки, а також котельня.

На Богоявленку російські війська скинули три КАБи – пошкодили 23 приватних будинки. Крім того, надійшла інформація про вбиту цивільну особу, яка загинула в селі внаслідок обстрілу 15 вересня.

Донецька ОВА повідомляє, що за добу з лінії фронту евакуйовано ще 526 людей, у тому числі 144 дитини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті