Троє мешканців Донеччини поранені за добу через російські обстріли, руйнувань зазнали 73 цивільних об’єкти

Протягом минулої доби поліція Донеччини зафіксувала 3252 ворожих обстріли по лінії фронту та житловому сектору. 

"Під ударом були 12 населених пунктів, руйнувань зазнали 73 цивільних об’єкти, з них 54 житлових будинки", - повідомляє поліція вранці 21 січня.

По Костянтинівці росіяни вдарили шістьма бомбами «ФАБ-250» та артилерією – поранили людину, пошкодили три багатоквартирних і 10 приватних будинків, 2 нежитлових приміщення, 6 цивільних авто, електромережу.

Лиман ворог атакував з РСЗВ «Смерч» - травмовано цивільну особу, пошкоджено 8 приватних осель та автомобіль.

На село Дружківське окупанти скинули авіабомбу «ФАБ-250»  - одна людина зазнала поранень, пошкоджено 2 приватних будинки.

Внаслідок бомбових атак у Мирнограді  пошкоджено 6 багатоквартирних будинків, в Красному Лимані  - 4 приватних оселі.

Покровськ зазнав 5 ворожих обстрілів – пошкоджено 4 багатоквартирних і приватний будинки, гараж, цивільне авто. 

У Родинському є пошкодження на території підприємства, у Гришиному постраждали приватний будинок і господарська споруда.

Село Комар росія накрила з РСЗВ «Ураган» - руйнувань зазнали 12 приватних будинків, господарська споруда, СТО, цивільний автомобіль.

В Іванопіллі пошкоджено 2 приватних будинки. Полтавку та Нову Полтавку війська рф обстріляли з БпЛА – пошкодили приватний будинок і господарську споруду.

Донецька ОВА повідомляє, що з лінії фронту за добу евакуйовано ще 50 людей, у тому числі 2 дитини.

Статті

Світ
05.02.2025
14:00

«Чому б не сформувати український уряд у вигнанні?». Російські ЗМІ про Україну

«Росії потрібен не заморожений конфлікт, не просто припинення військових дій, а справжній мир, який можна було б укласти на міжнародній конференції, її можна було б назвати «Ялта-2»
Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Країна
03.02.2025
16:00

Гривня: перевірка на міцність

Зрозуміло, що при такому розкладі, коли національна грошова одиниця тримається тільки на зарубіжному фінпідживленні – якось складно говорити про її стабільність і прогнозувати «світле майбутнє».
Всі статті