Третина росіян готові відмовитися від смартфонів і повернутися до кнопкових телефонів 

Третина росіян готові відмовитися від смартфонів і повернутися до кнопкових телефонів. Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Зазначається, що більше третини росіян (34%), які користуються смартфонами, готові відмовитися від звичних гаджетів і повернутися до кнопкового мобільного телефону.

Зазначається, що найвірніші прихильники смартфонів проживають у Москві та Санкт-Петербурзі - частка "відмовників" становила лише 21%, у містах-мільйонниках 27% жителів готові жити без смартфонів. Найбільша кількість любителів кнопкових телефонів проживає в російських селах - 40% респондентів із глибинки заявили, що прекрасно обійшлися б без високотехнологічних пристроїв.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті