Третя група добровольців Українського легіону в Польщі підпише контракти з ЗСУ у лютому - посол

Про це повідомив посол України в Польщі Василь Боднар, пише Укрінформ.

За словами Боднара, до групи добровольців увійдуть також ті особи, які не встигли прибути до Любліна під час підписання контрактів другою хвилею громадян України 10 січня.

Посол повідомив, що очікується продовження позитивного тренду збільшення кількості українців за кордоном, які підпишуть контракти з українською армією.

Український дипломат зауважив, що потрібно також буде подумати, яким чином посилити інформаційну кампанію, щоб інформацію про роботу рекрутаційного центру у Любліні отримали якомога більше громадян України за кордоном.

Зазначається, що 12 листопада минулого року та 10 січня цього року перші дві групи добровольців з-поміж українців, які проживають за кордоном, підписали контракти із ЗСУ.

Як повідомлялося, 10 січня у Генеральному консульстві України у Любліні відбулося підписання контрактів другою групою громадян України, які проживають за кордоном, для проходження військової служби в лавах "Українського легіону".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті