Трас прийняла запрошення Зеленського відвідати Україну

Офіційний представник уряду Великобританії заявила, що новий прем'єр-міністр країни Ліз Трасс прийняла запрошення президента України Володимира Зеленського відвідати Україну, - пише "ВВС.NEWS".

"У своїй першій телефонній розмові з іноземним лідером після вступу на посаду прем'єр-міністра [Трасс] підтвердила свою повну підтримку українському лідеру та заявила, що Україна може розраховувати на довгострокову допомогу Великобританії", - сказала прес-секретар Даунінг-стріт.

За її словами, лідери двох країн "обговорили необхідність зміцнити міжнародну безпеку та заходи, необхідні для того, щоб перерізати потік коштів, які фінансують військову машину Путіна".

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський став першим іноземним лідером, який провів розмову з новим главою уряду Великобританії Ліз Трасс та запросив її до України.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті