Трамп зробив неадекватну заяву про повномасштабне вторгнення Росії в Україну

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що риторика діючого президента Джо Байдена призвела до того, що російський диктатор Владімір Путін вторгнувся в Україну у лютому 2022 року. Ця заява пролунала незадовго до погоджених сторонами дебатів 27 червня, - пише ZN.ua.

«Понад 20 років я чую, що Україна в НАТО – це велика проблема для росіян. І я думаю, що це те, через що ця війна розпочалася. Байден говорив усе неправильно. І одна з речей, які він казав невірно: «Україна буде в НАТО», – заявив Трамп під час розмови на каналі All-In Podcast 20 червня.  

Трамп знову повторив, що коли він був президентом, то «протягом чотирьох років не було жодних розмов, що Росія нападе на Україну» і при ньому «цього ніколи не сталося б».

«І тут вони раптом атакували Україну і [я] здивувався. Що відбувається? Якщо ви послухаєте Байдена, то він, на мою думку, казав усе протилежне тому, що повинен був казати. Речі, які він говорив і досі говорить, божевільні», – заявив Трамп. 

Видання нагадало, що, за даними останнього опитування Fox News, Байден випереджає Трампа – 50% проти 48%. Під час виборчої кампанії Трамп вдається до маніпуляцій навколо питання американської підтримки України. На передвиборчому заході Turning Point USA у Детройті він заявив, що «вирішить питання фінансової допомоги Україні» після обрання його президентом. 

Теоретичне повернення Трампа до влади зуміло привернути увагу, змусивши Європу замислитися над тим, як вона може захистити себе самостійно.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті