Трамп заявив, що США продовжуватимуть ділитися розвідданими з Україною, і озвучив ідею контролювати українські АЕС

США продовжать ділитися розвідданими з Україною. Про це з посиланням на прес-секретаря адміністрації президента США Керолайн Лівітт пише «DW Главное» 19 березня. 

«У Білому домі за результатами телефонної розмови Дональда Трампа і Володимира Зеленського заявили також, що американський президент озвучив ідею щодо встановлення контролю над українськими АЕС з боку Вашингтона «для забезпечення безпеки», - сказано також у повідомленні. 

Крім того, за словами Лівітт, Дональд Трамп «поклявся» повернути українських дітей додому. 

«У відповідь на прохання Зеленського посилити українську протиповітряну оборону президент Сполучених Штатів пообіцяв допомогти йому отримати більше систем ППО з Європи, зазначили в Білому домі», - пише «DW Главное».

Раніше Трамп повідомив, що близько години говорив із Зеленським: «Ми перебуваємо на вірному шляху».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті