Трамп заявив про "повне перезавантаження" відносин із Китаєм

"Сьогодні у Швейцарії відбулася дуже гарна зустріч із представниками Китаю. У дружній, але конструктивній атмосфері були узгоджені умови повного перезапуску відносин. Ми хочемо, щоб в інтересах як Китаю, так і США Китай відкрився для американського бізнесу", - написав Дональд Трамп у своїй соцмережі Truth Social, додавши, що "досягнуто чудових успіхів", повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Агентство dpa зазначає, що в переговорах, які тривають у швейцарській Женеві, беруть участь міністр фінансів США Скотт Бессент і віцепрем'єр Китаю Хе Ліфен, а також торговий представник Сполучених Штатів Джеймісон Грір. 

У повідомленні нагадують, що на початку травня американський президент заявив в інтерв'ю телеканалу Fox News, що "в якийсь момент" збирається знизити мита на імпорт товарів із Китаю, "тому що в іншому разі ви ніколи не зможете вести з ними бізнес". 9 травня він написав у Truth Social: "80-відсоткові мита на імпорт з Китаю здаються розумними. Вирішувати Скотту Бессенту". Наразі вони становлять 145%. 

Пекін раніше публічно обіцяв боротися в торговельній війні "до кінця" і застеріг Вашингтон від повернення міжнародного порядку до "закону джунглів".

Як повідомлялося, Китай у відповідь Трампу підвищує митні тарифи до 125%.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
23.08.2026
15:00

І прапор вам у збрую — свято для самотнього віслюка. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знайшли черговий привід нагадати жителям «ДНР» і «ЛНР», що дванадцять років тому в їхньому житті сталася дуже важлива подія – було зроблено перший крок до повернення в «рідну гавань», а тепер вони є...
Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Всі статті