Трамп нарікає на нестачу в України військових для продовження війни. Він хоче "знов порозумітися з Путіним"

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп в інтерв'ю підприємцю і мільярдеру Ілону Маск заявив, що Україна незабаром не зможе продовжувати бойові дії через брак військовослужбовців, тоді як Росія, як і раніше, є значною військовою силою. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

«Як відомо, Росія перемогла Німеччину разом із нами, і вони перемогли Наполеона <…>. А Україна не вистачає особового складу, вони тепер використовують у боях дуже молодих і дуже старих», - сказав Трамп.

Він також нагадав, що під час свого президентського терміну він підтримував із президентом РФ путіним хороші відносини, завдяки чому той не наважувався вторгнутися до України. «Я знаю Путіна дуже добре. Я з ним дуже добре ладив, він поважав мене. Сподіваюся, ми знову з ним порозуміємося. Знаєш, порозумітися з ним було б добре, а не погано», - зазначив Трамп.

При цьому Трамп звинуватив чинного американського президента Джо Байдена в тому, що він припустився початку війни в Україні, відмовившись від переговорів із Москвою. За словами Трампа, після його відходу з Білого дому Росія почала «формувати великі армії» на кордоні з Україною. Тоді Трамп «подумав, що Путін пішов на цей крок, оскільки він хороший переговорник, і він хоче вести переговори».

Як повідомлялося, у США дали пораду, що зробити путіну, якщо його непокоїть ситуація в Курській області.

Статті

Країна
13.09.2024
16:15

Зростання цін та гривня: спокій зі знаком питання

Зберігши свою облікову ставку на рівні 13%, Національний банк України сигналізував: до кінця року різкого зростання цін у країні не очікується. А отже, і обвалу гривні.
Країна
12.09.2024
16:21

Україна нарощує виробництво дронів: проблеми та виклики

73% опитаних виробників сектору ОПК не бачать жодних кроків від держави щодо покращення умов ведення оборонного бізнесу в Україні.
Світ
11.09.2024
19:13

Про далекобійні ракети, сучасні винищувачі, дипломатію і трибунал над Путіним і Лавровим. Огляд західних медіа

Західні союзники спочатку опираються закликам надати більш сучасне обладнання, тільки щоб погодитися на багато місяців пізніше. Такий перервний потік давав українським військовим менше часу на інтеграцію складного і потужного озброєння, залишивши...
Всі статті