Трамп може призначити спецпредставника по Україні, якому доручать знайти мирне рішення для припинення війни - ЗМІ

Новообраний президент США Дональд Трамп незабаром може призначити спеціального представника, який очолить переговори про припинення війни Росії проти України. Про це повідомляє Fox News у середу, 13 листопада, посилаючись на джерела, - інформує NV.ua.

За словами одного з джерел, це буде «людина з великим авторитетом», якій доручать знайти рішення мирного завершення війни.

Як пише Fox News, призначена людина не буде отримувати гроші за свою роботу. Курт Волкер із 2017 до 2019 року виконував обов’язки спецпредставника з питань України на волонтерських засадах, зазначається в матеріалі.

Раніше повідомлялось, що Трамп підтвердив призначення конгресмена від Флориди Майка Волтца радником із національної безпеки у своїй майбутній адміністрації

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
01.12.2025
10:00

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті