Трамп і Зеленський домовились про допомогу Україні ще на понад 200 млн доларів

"США погодили продаж безпекової допомоги Україні на понад 200 мільйонів доларів. Це є результатом домовленостей Президента України Володимира Зеленського та Президента США Дональда Трампа", - повідомив міністр оборони України Денис Шмигаль у Телеграм 6 серпня.

Перший пакет - це обладнання, ремонт та технічна підтримка для гаубиць M777 на суму 104 млн доларів. Він передбачає ремонтні послуги та довгострокове технічне обслуговування цього озброєння.

Другий пакет, вартістю 99,5 млн доларів, охоплює послуги з транспортування та консолідації вантажів, а також інші логістичні послуги для підтримки програм безпекової допомоги.

"Фінансування цих пакетів безпекової допомоги для України в межах програми Foreign Military Sales повністю забезпечуватимуть країни-партнери. Дякуємо Президенту Сполучених Штатів, Міністру оборони США та американському народу за послідовну підтримку України. Це надзвичайно важливий внесок у порятунок життів та тривалий мир у Європі", - зазначив Шмигаль.

Раніше повідомлялось, що CША відправить Україні 33 тисячі систем із ШІ для дронів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті