Терорист Ходаковський поскаржився, що його бійці підірвалися на російській міні під час ротації

Колаборант Олександр Ходаковський поскаржився, що його бійці підірвалися на російській міні під час ротації. Про це 5 червня військовий злочинець заявив у Telegram.

"На відео - наслідки бездумного мінування по тилах. На традиційному маршруті проходження груп із ротації та на ротацію раптом з'явилися міни нашої власної постановки", - заявив він.

Також Ходаковський зазначив, що в машині, яка підірвалася, були "четверо найкращих фахівців". Ці бойовики перебували в районі Новодонецького в околицях Великої Новосілки.

"За трагічною випадковістю сталося це напередодні наступу..." - додав колаборант і терорист.

Нагадаємо, раніше Ходаковський повідомляв, що ЗСУ нібито вперше застосували танки Leopard у Донецькій області.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті