Тероборонці з Волині ліквідували й поранили понад 240 окупантів у Кремінському лісі за три дні

Тероборонці з Волинської області у Кремінському лісі на Луганщині ліквідували й поранили понад 240 окупантів за три дні. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 28 грудня.

"Понад 240 росіян вбито і поранено за три дні в Кремінських лісах тероборонцями з Волині", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що 25 грудня противник вдався до масованого штурму позицій Волинської бригади тероборони у Кремінських лісах. Бій тривав упродовж усього дня - Сили оборони ліквідували 23 окупантів, ще 80 було поранено.

"Під час відбиття ворожого штурму в активі наших захисників чотири знищених, два пошкоджених і один "затрофеєний" танк, знищена БМП, два знищених і два пошкоджених МТ-ЛБ", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що впродовж 26-27 грудня окупанти знову спробували штурмувати позиції 100-ї бригади ТрО. У підсумку втратили ще 39 осіб ліквідованими, і 101 пораненими, а також позбулися ще двох одиниць бронетехніки – знищено танк і МТ-ЛБ.

Раніше повідомлялось, що ворог за допомогою авіації намагався прорвати оборону ЗСУ в Серебрянському лісництві на Луганщині: відбито три штурми окупантів.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті