"Темрява - друг карних злочинців". У Міноборони пояснили, чому путін прокрався до Маріуполя вночі

У Міністерстві оборони України заявили, що нічний візит путіна до зруйнованого та окупованого Маріуполя був викликаний не лише питанням безпеки, а й спробами диктатора приховати справжній стан міста. Про це повідомляється у Твіттері Міноборони 19 березня. 

У Міністерстві зазначили, що темрява дозволила путіну "висвітлити тільки те, що він хоче показати" і приховати справжні наслідки російської окупації.

"Як і личить злодіям, Путін під покровом ночі відвідав український Маріуполь. По-перше, це безпечніше. Крім того, темрява дозволяє йому висвітлити тільки те, що він хоче показати, і тримає місто, яке його армія повністю зруйнувала, та кількох його вцілілих мешканців подалі від сторонніх очей", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, російські окупанти зруйнували понад 1350 будинків у Маріуполі під час захоплення. 

Як повідомлялося, російська пропагандистка похвалилася, що до приїзду путіна в Маріуполі вже не тхнуло трупами. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті