Театр Корифеїв до Дня святого Валентина вирішив освідчитися у коханні театрам на сітілайтах

Театр Корифеїв, що у Кропивницькому, до Дня Святого Валентина вирішив освідчитися у коханні театрам. Про це повідомляють у театрі.

Так, 14 лютого, у різних містах країни, біля театрів, що носять імена корифеїв української сцени, з'являться білборди та сітілайти з освідченням у коханні:

«Театре Заньковецької, чи знаєш ти, що межи нами 710 км кохання? Твій театр Корифеїв з Кропивницького»

«Театре Садовського, уявляєш, між нами 316 км чистого кохання», – голосять білборди.

«Театре Старицького, я тут підрахував, що межи нами 435 км чистого кохання!» – просте звернення, що зшиває любов'ю країну.

Велелюбний Театр Корифеїв охопив своїми променями кохання – Київ, Львів, Харків, Хмельницький, Вінницю та Білу Церкву.

Чотири драматичних:

Національний театр імені Марії Заньковецької у Львові,Вінницький академічний музично-драматичний театр імені Миколи Садовського, Хмельницький театр імені Михайла Старицького таКиївський академічний обласний музично-драматичний театр імені Саксаганського, що працює у Білій Церкві.

Один оперний: Харківський національний академічний театр опери та балету імені Миколи Лисенка, а також Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті