Такий хокей нам не потрібен! Міжнародна федерація продовжила відсторонення збірних Росії та Білорусі з хокею

Міжнародна федерація хокею на льоду продовжила заборону на участь у змаганнях для збірних Росії та Білорусі на сезон-2024/25. Про це йдеться в повідомленні на сайті федерації.

"Рада IIHF дійшла висновку, що повернення збірних Росії та Білорусі до змагань наразі є небезпечним, тому ці збірні не візьмуть участі в сезоні-2024/25", - зазначається в ньому.

У лютому 2022 року Міжнародна федерація хокею відсторонила збірні країни-агресора та її країни-пособника російської агресії.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті