"Так виглядає відновлення": росіяни в окупованому Маріуполі пропонують жителям новобудови з суцільними тріщинами та перекошеними дверима

В окупованому Маріуполі жителі скаржаться на нашвидку зроблені росіянами новобудови, які «розсипаються» на очах. Про це 5 лютого пише законна мерія міста.

"Триповерхові новобудови по бульвару Шевченка, 82 та 84 дев’ять місяців стояли незаселеними після завершення ремонтних робіт. Як зазначають мешканці, місто так довго «приймало» будинки на баланс. А ось людям доводилося увесь час знімати квартири. Але коли зайшли до нових квартир, то радості було мало. У всіх кімнатах тріщини по стінам та на стелі. Від сирості набухла підлога. Опалення не можуть дозапустити, тож у будинку ще й холодно. Труби усі іржаві. Немає й гарячої води", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що маріупольці почали скаржитися забудовнику, але він заявив, що винна псевдоадміністрація, яка 9 місяців не заселяла людей та не підключала опалення. Фейкова влада міста навпаки заявляє, що забудовник має доробити роботи. 

"Так виглядає «відновлення» міста від окупантів", - додали у міськраді.

 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті