Табу на удари по РФ зброєю українського виробництва немає – Данілов

Немає табу на удари по РФ зброєю українського виробництва. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телемарафону 2 серпня.

"А як у нас може бути табу, якщо країна-агресор проти нас розгорнула величезну військову кампанію, – сказав Данілов. – Якщо вони вбивають наших дітей майже кожного дня – які мають бути табу?"

Він підкреслив, що в України є домовленість з партнерами, що вона не використовує їхню зброю по території РФ. Це необхідно, за словами секретаря РНБО, щоб партнерів не звинувачували нібито в причетності до війни росії проти України. Водночас ця заборона не розповсюджується на зброю, яку розробляє український військово-промисловий комплекс, зауважив Данілов.

"Я хочу сказати, що у нас є певні здобутки в цьому. І не все можна розповідати, але принаймні те, що дізналися представники CNN щодо морських дронів – ну це взагалі речі, які мають дуже обмежена кількість країн", – сказав Данілов.

За його словами, такі розробки виконують бойові завдання "на відмінно"

Раніше повідомлялось, що Сили оборони України нарощують темп контрнаступу, додатково розгорнувши війська на південному фронті.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті