Ситуація з житлом у Сєвєродонецьку: "…Усі квартири відкриті, візьмете все, що треба" (ФОТО)

У Сєвєродонецьку відкриті майже всі квартири, які залишили господарі, і продавці на ринку при відсутності товарів радять покупцям брати їх саме там. Про це з посиланням на місцеві чати повідомив Телеграм-канал "Трибун" 14 листопада.

"Я, приїхавши в Сєвєродонецьк, шукала на рику віник, щоб прибрати скло в загальному коридорі, – пише місцева мешканка. – Весь ринок обійшла, потім спитала в продавчині, чи бувають віники в продажу. А вона мені каже: "Підіть на Курчатова, там усі квартири відкриті, візьмете все, що треба". Та ні, кажу, краще картонкою вигребу".

Раніше повідомлялось, що рашисти опублікували список віджатих квартир у Сєвєродонецьку.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті