Ситуація в Донецькій області суттєво загострилась - Кириленко

Вздовж усієї лінії фронту в Донецькій області спостерігається значне загострення ситуації. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленка в ефірі національного телемарафону 26 січня.

"Дійсно, ситуація суттєво загострилась, з півдня на центр області. Якщо найгарячішим у нас був і залишається Бахмутський напрямок, втім, зараз дуже гаряче в Авдіївці: у цей час відбувається черговий обстріл… Ми спостерігаємо практично по всій лінії фронту загострення - з півдня і з півночі", - заявив він.

За його словами, окупанти 26 січня обстрілювали Вугледарську громаду багато разів, внаслідок чого загинула одна людина.

Крім того, росіяни обстріляли інфраструктуру у місті Часів Яр, під ворожий вогонь потрапила лікарня.

Як повідомлялося раніше, російські військові атакували Бахмут та Авдіївку у Донецькій області, внаслідок чого загинуло три людини.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті