Ситуація після руйнування греблі Карлівського водосховища стабілізувалась, рівень води спадає – Кириленко

Ситуація, яка склалась після обстрілу й руйнування греблі Карлівського водосховища на Донеччині, стабілізувалась, рівень води спадає. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму Телеграм-каналі 26 травня.

"На ранок ситуація стабілізувалася, рівень води спадає, – написав Кириленко. – Транспортне сполучення у громаді працює".

Він підкреслив, що через влучання росіянами у греблю Карлівського водосховища під загрозою підтоплення опинилися 6 населених пунктів, де мешкає 981 людина. Вчора з цієї території евакуювали 26 осіб, у тому числі 8 дітей.

Раніше повідомлялось, що в мережі показали руйнування греблі Карлівського водосховища після російського удару.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті