Ситуація на фронті: на Авдіївському напрямку нашими захисниками відбито 20 атак ворога

Протягом минулої доби на фронті відбулося 78 бойових зіткнень.  Про це повідомляє Генштаю ЗСУ вранці 4 березня.

Загалом ворог завдав 7 ракетних та 50 авіаційних ударів, здійснив 112 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. 

В зоні відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському напрямку ворог здійснив 11 атак в районах населених пунктів Синьківка, Табаївка Харківської області, безуспішно намагаючись покращити своє тактичне положення.

На Лиманському напрямку нашими воїнами відбито 5 атак противника в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області, Терни та Верхньокам'янське Донецької області. 

На Бахмутському напрямку Силами оборони відбито 5 атак противника в районах населених пунктів Богданівка, Іванівське та Андріївка Донецької області. 

В зоні відповідальності ОСУВ “Таврія” на Авдіївському напрямку нашими захисниками відбито 20 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Первомайське, Невельське Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області, де ворог більше 30 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог здійснив 3 безуспішні атаки в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.

В зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують утримання позицій. Противник наступальних (штурмових) дій не вів.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 7 районах зосередження особового складу противника.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Світ
19.11.2025
15:24

«Якщо Єрмак не піде...». Російські ЗМІ про Україну

...Якщо Єрмак не піде, Арахамія спонукає частину депутатів до виходу з фракції, «Слуга народу» втратить більшість, кабінет Юлії Свириденко автоматично піде у відставку і відкриється можливість для створення «уряду національного порятунку»...
Світ
17.11.2025
19:00

Чим Орбан «купує» угорців, і до чого тут Україна

Осідлавши «мирний» порядок денний, ФІДЕС переконала більшість угорців, що вона за мир, а опозиція намагається втягнути Угорщину у війну. Не скупився Орбан і на щедрі соціальні обіцянки.
Всі статті