Сирський заявив, що ЗСУ вже відчули посилення спроможності давати відсіч ворогу завдяки допомозі США

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський сказав, що українська армія вже відчула реальне посилення своєї спроможності давати відсіч ворогу після надходжень допомоги від США. Про це він сказав у телефонній розмові з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Куінтоном Брауном, повідомляє "Еспресо"

Головком поділився своїм баченням обстановки на полі бою після поїздки на фронт. 

Генерали обговорили аспекти матеріально-технічної допомоги Україні та питання підвищення якості підготовки наших військ. 

"Подякував за військову допомогу від США, що продовжує надходити. Українські підрозділи вже відчули реальне посилення своєї спроможності давати відсіч ворогу", - написав Сирський.

Нагадаємо, Пентагон оприлюднив склад нового пакету допомоги Україні

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті