Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Оперативна ситуація на Покровському напрямку залишається складною. У районі агломерації Покровськ–Мирноград триває виснажливе протистояння. Щоденно тут відбувається близько пів сотні бойових зіткнень", - про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 19 січня у телеграм за підсумками робочої поїздки на цей напрямок, де він працював з органами військового управління та командирами підрозділів безпосередньо на місцях.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За словами Сирського, противник намагається нарощувати тиск. ",..ппідтягує резерви до Покровська, шукає можливості прориву нашої оборони як шляхом спорадичних масованих штурмів, так і через приховане просування малими піхотними групами. За таких умов організація оборони вимагає повної поінформованості, гнучких рішень і точного розрахунку", - зазначив він.
"Особливу увагу приділили збереженню життя особового складу та підтриманню бойових спроможностей підрозділів. За підсумками доповідей визначив пріоритетні завдання для командирів органів управління та підрозділів, які тримають оборону на цьому напрямку. Основний акцент — на підвищенні стійкості оборони, безперервності логістичного забезпечення, ефективності вогневого ураження та злагодженій взаємодії між усіма рівнями управління. Віддав необхідні розпорядження для посилення підтримки наших воїнів, зокрема безпілотною складовою", - зазначив Сирський.
За його словами, попри складність обстановки, українські військовослужбовці тримають стрій.
Як повідомлялося раніше, Сирський заявив, що в армії окупантів хочуть сформувати мінімум 11 дивізій і мобілізувати понад 400 тисяч осіб.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту