Сирський ухвалив нові рішення щодо оборони під Бахмутом і Куп’янськом

Командувач Сухопутними військами ЗСУ Олександр Сирський відвідав позиції Сил оборони у районі Бахмута Донецької області та Куп'янська Харківської області й ухвалив рішення щодо посилення оборони на цих напрямках фронту. Про це 25 листопада повідомила пресслужба Сухопутних військ.

Командувач зустрівся з командирами частин і підрозділів, заслухав доповіді про хід виконання поставлених завдань, проблемні питання та порядок їх вирішення. 

"Основна увага була зосереджена на організації ефективного ураження противника, всебічному забезпеченні дій наших військ та максимальному збереженні життів наших воїнів. Також були прийняті всі необхідні рішення для посилення оборони на важливих напрямках та застосування резервів", - йдеться у повідомленні.

Сирський також зустрівся з військовослужбовцями частин десантно-штурмових військ та подякував їм за мужність, стійкість та героїзм.

Як повідомлялося, окупанти призупинили наступ на трьох східних напрямках, зосередившись на Авдіївці.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті