Сирський та Умєров повідомили про "важливу розмову" з міністром оборони США

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та міністр оборони України Рустем Умєров мали "важливу розмову" з міністром оборони США Ллойдом Остіном. Про це Сирський повідомив у своєму Телеграм-каналі вранці 5 березня.

"Поінформували Міністра оборони США про поточну ситуацію на фронті та обговорили зміни на найважливіших напрямках. Триває спільна робота над забезпеченням потреб ЗСУ та нарощуванням можливостей української армії", - зазначає Сирський.

Аналогічну інформацію з посиланням на міністра Умєрова опублікував ввечері 4 березня Телеграм-канал Міністерства оборони України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті