Сирський та Умєров обговорили ситуацію на фронті з генералами Крістофером Каволі та Антоніно Агуто 

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирьський та міністр оборони Рустем Умєров провели телефону розмову з Верховним головнокомандувачем об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, командувачем Збройних сил США в Європі генералом Крістофером Каволі та Командувачем Групи сприяння безпеці України, генерал-лейтенантом США Антоніно Агуто. Про це Сирський повідомляє у Телеграм 25 травня.

"Передусім йшлося про ситуацію на фронті, забезпечення технікою та озброєнням, боєприпасами, матеріально-технічними засобами відповідно до заявленного пакета допомоги", - йдется у повідомленні.

"Окремо говорили про посилення протиповітряної оборони як на лінії зіткнення, так і в містах України", - зазначив Сирський.

"Подякував США та іншим країнам-членам НАТО за послідовну і непохитну підтримку України у протистоянні агресору", - підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті