Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що уважно відстежує ситуацію на загрозливих напрямках фронту, зокрема на Запорізькому.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
«Бойових зіткнень тут порівняно менше, ніж на інших ділянках, однак противник інтенсифікує наступальні дії в районі населеного пункту Кам’янське, активно застосовує керовані авіабомби, артилерію, ударні дрони та малі штурмові групи», – повідомив він.
За словами Сирського, у зв’язку з активізацією ворога він провів роботу у підрозділах, які ведуть оборону на Запоріжжі, заслухав доповіді командирів про ведення бойових дій, проблемні питання та потреби, а також надав відповідні розпорядження для їх вирішення.
«Плани російських окупантів нам відомі. З нашого боку вживаються заходи для поліпшення взаємодії військових частин і посилення підрозділів, щоб забезпечити стійкість оборони та не допустити ворога на ближчу відстань до Запоріжжя», – наголосив він.
Сирський також подякував військовослужбовцям за мужність і стійкість: «На ваших плечах тримається українське Запоріжжя, тримається Україна».
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту