Сирський показав, як під Бахмутом знищують склади боєприпасів і гармату окупантів

Українські військові на Бахмутському напрямку продовжують знищувати склади боєприпасів і гармати російських окупантів. У п'ятницю, 9 червня, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський показав один із прикладів такої роботи.

"Триває робота на Бахмутському напрямку, де ворог перебуває в обороні", - повідомив генерал-полковник.

На опублікованому відео показана робота артилеристів 45-ї окремої артилерійської бригади. Там видно знищення гармати і польового складу БК росіян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни почали перекидати резерви під Бахмут у спробах утримати позиції.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті